Glazura i terakota

Budownictwo przed laty przybierało zupełnie inne kształty niż w czasach współczesnych. Wybór materiałów wykończeniowych był mocno ograniczony i z góry można by rzec, narzucony. Początkowo na salony wkroczyły płytki PCV, w bogatszych domach można było spotkać drewniany parkiet, po kilkunastu latach zaczęły królować glazura i terakota.

Dziś mamy cały wachlarz możliwości, który pozwala nam dopasować materiał do naszego indywidualnego widzi mi się. Bogaty wybór drewnianych czy tapicerowanych paneli ściennych, spełnia marzenia całej masy zadowolonych konsumentów, gdyż ich ściany nie są już pokryte płaską, bezpłciową farbą, ale nabrały struktur i kształtów. Gresy szkliwione natomiast wnoszą do naszych mieszkań ogrom świeżości i blasku od których niejednokrotnie trudno oderwać wzrok.

kuchnia

glazura

Są to sprawy z pozoru błahe, jednak mają ogromny wpływ na nasze życie codzienne. Chcąc odmienić swój żywot, odmieniamy swoje mieszkanie i od razu czujemy się bardziej dowartościowani, ale też czas spędzony w starym nowym mieszkaniu jest dużo przyjemniejszy.